czwartek, 2 czerwca 2011

VIPERA Creation

Miałam okazję testować produkty marki Vipera. Jednym z kosmetyków, który otrzymałam był niezwykle wakacyjny lakier z serii “CREATION”, o numerze 40.
Według producenta:
 • Zgodnie z normami Unii Europejskiej nie zawiera chemikaliów przyspieszających degradację paznokci: toluenu, ftalanu dwubutylu, aldehydu
 • Baza lakierowa odpycha promienie UV, co skutkuje odpornością kolorów na blaknięcie
 • Kremowa konsystencja zapewnia komfortową jakość malowania, krycie, połysk, kilkudniową trwałość
 • Szybko schnie na paznokciach
 • Najwyższą trwałość i optymalne krycie lakieru uzyskujemy dwukrotnie malując suche paznokcie w odstępach 4-5 minut
W kolekcji przewija się urok nowoczesnych pigmentów - poetycznych, zmysłowych, również tajemniczych. Występują w synergii z przepychem kolorów Natury.
Niektóre są pełne światła. Pławią się w akcentach kolorystycznych, przenikają je odważne wejścia poświat i rozświetleń.
W kolekcji są też lakiery bezperłowe. Pozwalają zdobić paznokcie tonacjami rzadkich minerałów lub płatków kwiatów z różnych regionów świata. Gama kolorów jest nietuzinkowa, a jakość i solidność na paznokciach - z pewnością satysfakcjonująca.
Kolor, który otrzymałam to niezwykle słoneczny żółty. Do pędzelka oraz konsystencji nie mam żadnych zastrzeżeń. Aby paznokcie były ładnie pokryte, niezbędne są dwie warstwy, czyli standardowo w tego typu kolorach. Trwałość bez top coat'a bardzo dobra, wręcz zaskakująca. Lakier nakłada się bez większego wysiłku, nie jest potrzebna specjalna umiejętność, której niestety nie posiadam (należę do tych osób, którym podczas malowania lekko drżą ręce :)). Zdecydowanie polecam lakier marki Vipera, który jest moim pierwszym produktem do paznokci z tej rodziny. Na pewno zdecyduję się na więcej, jestem bardzo ciekawa serii High Life.
6 komentarzy:

 1. aaaaaaale ładny :) U mnie już recenzja kobaltowego :P

  OdpowiedzUsuń
 2. ja takiego koloru nie widziałabym u siebie...

  OdpowiedzUsuń
 3. pierwsza myśl - słoneczniki :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Mega słoneczny kolor! Uwielbiam taki :)

  OdpowiedzUsuń