niedziela, 2 października 2011

Detalioza

Czyli pewna skłonność do otaczania się ładnymi detalami, które często są dużo bardziej sympatyczne dla oka niż tak naprawdę przydatne :). Bycie małą sroką jest chyba wpisane w moją naturę. Grunt to umieć mądrze zdecydować gdy jest nam potrzebne coś porządnego i praktycznego oraz wiedzieć kiedy kusimy się na coś w 90% dlatego, że jest słodkie/urocze/pięknie opakowane. Kit ze zdjęcia to akurat drobny prezent, ale przy okazji jego otrzymania naszła mnie wyżej opisana refleksja. Też tak miewacie, prawda? :)
9 komentarzy:

 1. Też tak mam. Kupuję tonę rzeczy nieprzydatnych mi wcale, a tak pięknie wyglądających, że muszą się znaleźć w moim pokoju :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ale ekstra :D. Ja z kolei uwielbiam wszystko to, co jest małe i słodkie ;P.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam takie drobiazgi :) Oko czasem też powinno zaznać trochę radości ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. ładnie wygląda :>

  OdpowiedzUsuń
 5. też chętnie przygarnęłabym wszystko co małe i zbędne ;P

  ooldzon.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam takie gadżety! Moje torebka jest wypchana po brzegi tego typu "potrzebnymi rzeczami". Nie narzekam jednak na jej ciężar - nie wiadomo, kiedy odpadnie guzik ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. już się i we mnie sroka odzywa jak widzę taki gadżet :D

  OdpowiedzUsuń
 8. U mnie zazwyczaj rozsądek wygrywa ;) Choć ten gadżet jest akurat bardzo przydatny. Zgrozą zaś napawają mnie wszelkie figurki, aniołki, obrazki. Mini zestaw do szycia to pikuś - super przyda się na wyjazd :)

  OdpowiedzUsuń
 9. u mnie rozsądek!


  femalepleasurelola.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń