czwartek, 8 marca 2012

Ha-Pantoten Optimum

W związku z bardzo kiepskim stanem swoich paznokci, na który niewiele zdają się już wszelakiego rodzaju odżywki postanowiłam zacząć działać od środka. Zdecydowałam się na Ha-Pantoten Optimum, suplement diety wspomagający włosy, skórę i paznokcie. Zimą zaniedbałam temat ewentualnego wspomagania swojego organizmu tego typu produktami, dlatego z nadchodzącą wiosną zamierzam działać. Za jakiś czas dam Wam znać czy zauważyłam namacalną poprawę stanu swoich paznokci, włosów czy skóry. W każdym z tych elementów przyda mi się pomoc :).

W związku z dzisiejszym wyjątkowym dniem popołudniu rusza konkurs w którym do wygrania będą cztery opakowania tego suplementu :)! 
Już teraz serdecznie zachęcam do wzięcia udziału!A teraz kilka słów o Ha-Pantoten Optimum
Właściwości
Ha-Pantotén OPTIMUM zawiera:
- 18 składników - specjalnie dobrany zestaw wyciągów roślinnych, witamin, składników mineralnych do pielęgnacji i utrzymania zdrowych włosów, skóry i paznokci.
- niacynę, która wspomaga efektywne przyswajanie składników preparatu przez organizm. 

Tabletki Ha-Pantotén OPTIMUM zawierają związki uzupełniające niedobory substancji odżywczych oraz wpływają korzystnie na stan skóry, włosów i paznokci.
Dzięki zawartości niacyny, która posiada właściwości rozszerzające naczynia krwionośne, ułatwione jest dotarcie wszystkich składników odżywczych obecnych w produkcie Ha-Pantotén OPTIMUM do żywych części włosów cebulek.
Systematyczne przyjmowanie preparatu Ha-Pantotén OPTIMUM wzmacnia włosy utrzymując ich zdrowy wygląd. 

Działanie
Dzięki bogatemu składowi Ha- Pantotén OPTIMUM
- hamuje wypadanie włosów;
- chroni włosy przed łamaniem się, rozdwajaniem i utratą połysku;
- wzmacnia paznokcie przeciwdziałając ich łamliwości i kruchości;
- poprawia stan skóry;
 
Wskazania:
Ha-Pantoten OPTIMUM poleca się przyjmować w niedoborach witamin i składników mineralnych, których objawami są najczęściej nadmiernie wypadające i rozdwajające się włosy oraz łamliwe paznokcie.


4 komentarze:

  1. oooo z checia wezme udzial w konkursie cos takiego w sam raz dla mnie by si eprzydalo :)

    OdpowiedzUsuń
  2. używałam kiedyś i jest na prawdę dobry:)

    OdpowiedzUsuń
  3. zaraz wezmę udział, fajny konkursik ;)

    OdpowiedzUsuń