wtorek, 8 maja 2012

Bazarek come back! :)

Jakiś czas nie wrzucałam do tej zakładki żadnych nowych pozycji dlatego postanowiłam dziś nieco odświeżyć temat. Wychodzi na to, że dziś wielka wyprzedaż kosmetyków Everyday Minerals, niech Was to nie zmyli, markę kocham ponad życie, jednak pewnych rzeczy mam za dużo. Wysyłka w przypadku każdego, nawet pojedynczego zakupu jest gratis.

1. Snooze Bar blush - karmelowo- brązowo- brzoskwiniowy róż o lekkim połysku. Opakowanie duże, 5.5 g. Zawartość: ponad 3/4 opakowania, ledwo widoczne jakiekolwiek zużycie. Cena: 27,00 PLN


2. All Smiles blush - różowo-brzoskwiniowy, matowy odcień. Opakowanie małe, 1.7 g. Zawartość 3/4 opakowania. Cena: 17,00 PLN3. Bamboo Face Powder Light - unikalny puder wzbogacony o bambus i kaolin. Wyrównuje koloryt skóry, pozwala uzyskać matowy wygląd. Jedwabisty, lekki jak piórko, matujący puder z naturalnymi składnikami, które dodają naturalnego uroku. Doskonałe, półprzezroczyste, naturalne wykończenie, które wygładza i utrwala makijaż. Opakowanie 2.5 g, pełne. Cena: 22,00 PLN.4. Cienie travel size, kolory:
* The Cocoa Road 
* Paper Planes
* Crisscrossing The Country
Ponad 3/4 opakowania, nie widać ubytku. Cena za każdy: 17,00 PLNJeśli macie jakieś pytania bądź jesteście chętne zapraszam na maila agata.kochanek@gmail.com.

3 komentarze:

  1. Gdzie można dostać te kosmetyki?

    OdpowiedzUsuń
  2. A można kupić po próbce? Bo całości w ciemno (dopóki na sprawdzę na twarzy to ciężko mi powiedzieć, czy kolor będzie mi pasował czy nie, a jak nie będzie to rzucę w kąt i taki będzie finał) nie opłaca się :)

    OdpowiedzUsuń