poniedziałek, 10 września 2012

Pin Up Piknik - mała odsłona.

Ależ to był dzień. Pełen podekscytowania. Nie należę do osób, które na zawołanie pięknie się uśmiechają, robią dzióbki i inne miny. Najlepsze zdjęcia ze mną w roli głównej to zdjęcia zrobione spontanicznie, naturalnie albo na żarty. Dlatego denerwowałam się od soboty wieczora, no ok - denerwowałam się od momentu, otrzymania informacji, że będę jedną z tegorocznych Pin Up'ek. Nie było łatwo ale z perspektywy czasu nie żałuję. Niewątpliwie była to niedziela inna niż wszystkie. 
Cała metamorfoza nie była symboliczna, byłam Pin Up Girl od stóp do głowy i to był chyba jeden z najlepszych aspektów tego wydarzenia. Na początku z niepokojem patrzyłam na swoją w twarz w zdecydowanie mocnym makijażu, przerażenie sięgnęło zenitu kiedy na mej głowie powstawało mozolne upięcie. Później stwierdziłam, że na tym to polega, nie wpadłam się lekko pomalować i założyć sukienkę a spróbować przeobrazić w postać z tamtych lat pełną gębą. Pomogła mi w tym nieco przepyszna nalewka truskawkowa serwowana przez Szefa Restauracji Umberto :).
Pogoda dopisała, poznałam wiele sympatycznych kobiet, wszystko działo się z bardzo przyjaznej atmosferze. Patrycja - moja Asystentka Uśmiechu, przypominała mi o nim kiedy tylko znikał z mojej twarzy i jak zwykle była niezastąpiona. Do domu wróciłam zmęczona, z bolącymi nogami ale zadowolona w środku. Dziś jedynie zalążek efektów, zdjęcia wykonane niestety tylko komórką. 
Całość, w profesjonalnej oprawie będzie można zobaczyć za jakiś czas.
Za stylizacje odpowiada ekipa Pin Up Pikniku, wizaż: Magda Majer,  fryzura: Ewa Tamara Kędziorek, profesjonalne zdjęcia wykonywała Karina Lasek i Agnieszka Marciniak. Całej ekipie za ciepłą atmosferę serdecznie dziękuję. 

Poniżej zdjęcie kiedy rozplotłam włosy i zmyłam makijaż, z Pin Up Pikniku została mi jeszcze tylko mimika...:)

Hej Hej Loki Luk, heeeeej heeej...

15 komentarzy:

 1. było męcząco, ale miło- pozdrawiam - Twoja asystentka uśmiechu :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Hehe, chciałam też dotrzeć :) Ale wyjechało mi się z Poznania...

  OdpowiedzUsuń
 3. Nice:) Świetnie byłaś wystylizowana:)

  OdpowiedzUsuń
 4. na tvn24.pl wczoraj o was pisali, zastanawiałam się w której stylizacji ty występowałaś, bo pokazali tylko jedną :)

  OdpowiedzUsuń
 5. rewelacyjna stylizacja, bardzo Ci pasuje :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale czad! Świetnie wyglądasz jako Pin Up Girl :)

  OdpowiedzUsuń
 7. rewelacja! bardzo Ci pasuje taki look :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Ojej ! Wygladałas rewelacyjnie :) Bardzo ładnie i korzystnie :)
  Zapraszam na nową notkę :)
  Klaudia.

  OdpowiedzUsuń