środa, 14 listopada 2012

Mini-mała

Jestem Panią Szarość, ilekroć próbowałam wyleczyć się z miłości do tego odcienia, tyle razy wracałam prosząc o przebaczenie. Szary to mój ulubieniec, koniec i kropka. Szary sweter, szary dres, szara bluza - nic nie poradzę, że rzeczy właśnie w tym kolorze wyglądają najlepiej. Minimalizm to kolejna ważna kwestia, w parze z szarością to połączenie idealne. Julę też lubię w surowych formach, uważam bowiem, że jak żadne inne zdobią nasze dzieciaki. Mini-mali to twór, który odnalazłam w trakcie poszukiwać czegoś innego, prostego, w stonowanym kolorze. Marka oficjalnie istnieje bardzo krótko, od kilku tygodni, walczy natomiast dzielnie z typowo polskim podziałem na róż i błękit. Tworzy dla dzieci, jak sama nazwa wskazuje - minimalistycznie. W swoim asortymencie ma rzeczy, które, z ręką na sercu, ubrałabym sama, gdyby tylko były nieco większe. Wiem, że przystrajając Julkę w pozycje od mini-małych nigdy nie narażę się na spojrzenie pełne wstydu i zapytanie mamo co Ty mi robiłaś? Za każdym razem gdy odziewam J. w szaraka ze zdjęcia doceniam urok skandynawskiego minimalizmu. Kolejna kolekcja marki będzie oswajać zimę. Pojawi się kolor, jednak formy w dalszym ciągu będą proste, wręcz geometryczne. Czekam z niecierpliwością rozmyślając nad dokupieniem dołu do ulubionego nietoperza.10 komentarzy:

 1. Jula rośnie z dnia na dzień jak na drożdżach... a pamiętam ją taką malusią dzień po narodzinach :)

  OdpowiedzUsuń
 2. slodka coreczka, i w bluzeczce jej cudnie;)

  OdpowiedzUsuń
 3. no i masz rację :) szarość jest piękna i ma tyle odcieni...

  OdpowiedzUsuń
 4. twoja córa nie ma za dlugiej grzywki? przycinaj, bo potem się to odbija na wzroku :) Wyściskaj i pozdrów slicznotkę :)

  OdpowiedzUsuń
 5. wiem, Buka wiem, pilnuję tego dosyć mocno, a grzywę Jej świadomie zapuszczam, zazwyczaj jest spięta, wczoraj jak robiłam fotki to się akurat wyswobodziła ze spinek :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Ojej jaka ona jest śliczna!!! :))))

  OdpowiedzUsuń
 7. Uwielbiam szary i uwielbiam taki krój bluzek. Mogłabym taką nosić :)

  OdpowiedzUsuń
 8. ;)) oo i spodniczka escarabajo sie tutaj znalazla..sliczna bluzeczka.

  OdpowiedzUsuń
 9. ale ślicznotka ;) piękne ma te włoski ;)

  OdpowiedzUsuń