niedziela, 2 grudnia 2012

Blue Jay

Mimo małych problemów zdrowotnych i utrzymującym się kaszlu ubrałyśmy się dziś miło dla oka. Tak niewiele, jednak te kilka detali popycha chorobę w kąt, pozwala o niej zapomnieć i  oddać się w pełni zabawie. J. prezentuje się w sukience Blue Jay, która jest jedną z naszych ulubionych. Marka szyje sukienki z bawełnianego sztruksu w soczystych kolorach, takich jak lubimy. Granaty, brązy, zielenie, fiolety. Jest sowa, są ptaszki na drzewie, muszę coś jeszcze dodawać? Wszystko szyte w Polsce, w krótkich seriach i z dużą dbałością o wykonanie. Niedługo pojawi się kolekcja pełna soczystej czerwieni i motywu zimowo-świątecznego, czekamy cierpliwie.
Tymczasem szykuję się na Mikołajki. Nie wiem dlaczego, ale w zeszłym roku nie wystawiłyśmy ani pół buta. Nie pamiętam czy uznałam, że J. jest za mała czy zupełnie zapomniałam o tym obyczaju.
Tym razem drobiazgi przygotowane i sama cieszę się jak za czasów gdy łowiąc ręką w kozaku napotykałam różne gadżety...ależ to była frajda!
Piękne w posiadaniu dzieci to, że przywracają nam radości z dziecięco-młodzieńczych zwyczajów...patrzymy na nie z nieco innej perspektywy, szczęście jest jednak tak samo duże, jeśli nie większe.10 komentarzy:

 1. Twoje dziecko ma bardzo długie rzęsy, łał!

  OdpowiedzUsuń
 2. piękna jest ! i faktycznie, ma bardzo długie rzęsy :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ma piękne spojrzenie i takie niewinne! Pozdrawiam, Blogging Novi.

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękne oczka!! Życzymy duzo zdrówka

  OdpowiedzUsuń
 5. Śliczna córunia. Dzieci to skarb.

  OdpowiedzUsuń
 6. My też chorujemy, wiemy co to znaczy, więc powrotu do zdrowia życzymy!

  OdpowiedzUsuń
 7. Sukienka bomba! No i te rzęsy! ;-)

  OdpowiedzUsuń
 8. do twarzy jej :) i zazdroszczę kucyka,spineczek, gumki, ojojoj jak zazdroszczę, że nie ściąga po sekundzie! :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Uwielbiam zdjęcia na których jest Twoje córa! Jest piękna. Marzę żeby kiedyś też mieć taką księżniczkę, stroić ją w sukieneczki, spineczki. Ach.. :)

  OdpowiedzUsuń