czwartek, 28 lutego 2013

Wielka promocja FEMI i Agatharuedelaprada!

Ponieważ dużo piszę o produktach FEMI a Wy często dajecie znać, że nie miałyście okazji ich jeszcze używać, mam dla Was bardzo sympatyczną promocję dzięki której wybrany kosmetyk można kupić z 20% zniżką


Promocja obejmuje zakup dowolnego, jednego kosmetyku z 20% rabatem, darmową wysyłką oraz niezwykle miłym gratisem w postaci zestawu pięciu miniatur najpopularniejszych kosmetyków marki Femi:

· Mus Egzotyczny -10 ml

· Maseczka Bio-Puritas -10 ml

· Peeling enzymatyczny -10 ml

· Olejek antycelluitowy - 20 ml

· Olejek zmysłowy dla niej - 20 ml

Promocja przeznaczona jest dla obserwatorów mojego bloga. Liczba promocyjnych zamówień jest ograniczona i wynosi 50 sztuk. Oznacza to, że z promocji skorzysta pierwsze 50 osób, które zastosuje się do instrukcji podanej poniżej.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy postępować według opisanych poniżej kroków:

· PO PIERWSZE - należy być obserwatorem mojego bloga lub profilu bloga na portalu Facebook

· PO DRUGIE - na adres mailowy biuro@femi.pl wysłać należy maila z informacją o chęci skorzystania z promocji, podając swoje imię, nazwisko, nick pod jakim obserwowany jest blog oraz nazwe kosmetyku . Dla ułatwienia, w tytule maila należy wpisać: Promocja u Agatharuedelaprada

· PO TRZECIE - zachęcam do polubienia fanpege'a marki Femi na portalu Facebook - jeśli chcecie być na bieżąco z ofertą marki a także promocjami jakie proponuje!

Mailowa informacja zwrotna będzie zawierała kod rabatowy uprawniający do zniżki. Następnie, wystarczy dokonać zakupu kosmetyku na stronie internetowej Femi i wpisać otrzymany kod we właściwym polu wyświetlonym w trakcie składania zamówienia. Rabat oraz zniesienie kosztów wysyłki zostanie naliczone automatycznie.

UWAGA! Promocja obowiązuje wyłącznie przy opcji przedpłaty na konto. Opłata za pobraniem nie uprawnia do skorzystania ze zniżki!

Promocja trwa od dzisiaj, tj. od 28 lutego 2013 r. od godziny 10.00 do jutra, tj. do 1 marca do północy. Zamówienia składane po tym czasie nie będą honorowane rabatem, darmową wysyłką ani zestawem miniatur. Wszelkie pytania i sugestie kierować można na adres mailowy biuro@femi.pl


Razem z marką FEMI serdecznie zachęcam Was do skorzystania z promocji! Jest to naprawdę świetna okazja do kupienia ulubionego kosmetyku lub wypróbowania marki z dużą zniżką.4 komentarze:

 1. Wybrałam krem i wysłałam @ :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Malwiko, super! Bardzo się cieszę i jeśli to nie kłopot, podaj informację dalej aby jak najwięcej osób skorzystało :)

   Pozdrawiam serdecznie!

   Usuń
 2. Super pomysł:) z rabatu skorzystałam z mamą:) kosmetyki Femi znamy i zamawiamy a tu udało się kapkę taniej.

  OdpowiedzUsuń