wtorek, 14 maja 2013

Cocoa Samba - wielka promocja FEMI i Agatharuedelaprada!

Macie ochotę na zakup fantastycznego olejku na wakacje marki FEMI z 20% zniżką? 
Zapraszam Was serdecznie do skorzystania z promocji!


Oto zasady:

Promocja obejmuje zakup olejku Cocoa Samba  z 20% rabatem oraz darmową wysyłką.

Promocja przeznaczona jest dla obserwatorów mojego bloga. Liczba promocyjnych zamówień jest ograniczona i wynosi 50 sztuk. Oznacza to, że z promocji skorzysta pierwsze 50 osób, które zastosuje się do instrukcji podanej poniżej.

Aby skorzystać z promocji, wystarczy postępować według opisanych poniżej kroków:

· PO PIERWSZE - należy być obserwatorem mojego bloga lub profilu bloga na portalu Facebook

· PO DRUGIE - na adres mailowy biuro@femi.pl wysłać należy maila z informacją o chęci skorzystania z promocji, podając swoje imię, nazwisko, nick pod jakim obserwowany jest blog . Dla ułatwienia, w tytule maila należy wpisać: Promocja u Agatharuedelaprada

· PO TRZECIE - zachęcam do polubienia fanpege'a marki Femi na portalu Facebook - jeśli chcecie być na bieżąco z ofertą marki a także promocjami jakie proponuje!

Mailowa informacja zwrotna będzie zawierała kod rabatowy uprawniający do zniżki. Następnie, wystarczy dokonać zakupu kosmetyku na stronie internetowej Femi i wpisać otrzymany kod we właściwym polu wyświetlonym w trakcie składania zamówienia. Rabat oraz zniesienie kosztów wysyłki zostanie naliczone automatycznie.

UWAGA! Promocja obowiązuje wyłącznie przy opcji przedpłaty na konto. Opłata za pobraniem nie uprawnia do skorzystania ze zniżki!

Promocja trwa od dzisiaj, tj. od 14 maja 2013 r. do jutra, tj. do 15 maja do północy. Zamówienia składane po tym czasie nie będą honorowane rabatem oraz darmową wysyłką. Wszelkie pytania i sugestie kierować można na adres mailowy biuro@femi.pl

Razem z marką FEMI serdecznie zachęcam Was do skorzystania z promocji! Jest to naprawdę świetna okazja do kupienia fantastycznego kosmetyku lub wypróbowania marki z dużą zniżką.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz