piątek, 24 maja 2013

Link Love

O projekcie przeczytałam u imienniczki mej, Agaty i pomyślałam, że to bardzo fajny pomysł. Podkradłam więc logo projektu i dołączam.


Link Love to projekt, który ma na celu zbieranie ciekawych postów, które ukazały się w ostatnim tygodniu na blogach. Dzięki niemu możemy poznać blogi, na które wcześniej nie trafiłyśmy a które mogą stać się naszymi ulubionymi czytadłami. 

Przedstawiam Wam dziś kilka swoich propozycji, może któryś z artykułów przypadnie Wam do gustu.

U Agata ma nosa oszalałam na punkcie  Dior Birds Of Paradise - przepiękna kolekcja i zdjęcia. Na blogu Bless the Mess możecie podejrzeć fantastyczną Ilonę, która oczekuje synka a Jej ubiór mimo, że szary, nie jest nudny! Olga z O tym, że wspomina jak to było...z Ewką w brzuchu. czytałam Ją i podglądałam namiętnie już wtedy...Olga, to my się już tyle znamy? :) Beautyicon jak zwykle poraża pięknym makijażem, pokazując przy okazji jak prezentuje się najnowsza kolekcja marki Benefit, z którą miałam niestety symboliczny kontakt...a kusi...Patrycja z Pepper and Coco idealnie przedstawiła mojego lakierowego ulubieńca ostatnich miesięcy - Go Ginza Essie, zobaczcie koniecznie.

9 komentarzy:

 1. fajny pomysł - już zaglądam :)

  OdpowiedzUsuń
 2. pomysł bardo ciekawy :) zajrzę z przyjemnością :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A brzuchy rosną :)))
  Cieszę się bardzo, że ci się zdjęcia podobały!
  Lona

  OdpowiedzUsuń
 4. Znam wszystkie blogi, lubię takie posty, ale zdecydowanie bardziej jestem za promowaniem tych, które dopiero raczkują. :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Do Agaty wpadnę : ))) Świetny pomysł z tymi blogami !

  OdpowiedzUsuń
 6. kusi, żeby się do projektu przyłączyć :)

  OdpowiedzUsuń
 7. no wychodzi, że ponad trzy lata co? :) z cztery? jak zapomnimy to zawsze możemy to odnieść do wieku naszych cór :D

  OdpowiedzUsuń