wtorek, 18 czerwca 2013

Fantastyczna inicjatywa - poznajcie Baobab!


Baobab to inicjatywa trzech marek, które postanowiły połączyć swoje siły dla wspólnego celu i stworzyć wydarzenie niosące pomoc nastoletnim mamom z domów poprawczych, którym los utrudnił początki macierzyństwa. Marki Dress You Up, Kura D i PlePle chcą zwrócić uwagę na poważny problem, który tak długo zostawał pomijany. Nieletnie matki w domach poprawczych, które nie miały szans na dobry start chcą go dać swoim dzieciom. Tylko jak ? 
I tu z pomocą przychodzi Fundacja Po drugie, a teraz tę pomoc chcą również nieść matki, które miały więcej szczęścia. Pod patronatem Fundacji Po drugie w ramach projektu “Gdy zostanę mamą będę kochać nad życie” oraz “Chcę być z Tobą mamo” PlePle, Dress you up i Kura D postanowiły zorganizować kilka eventów. 

Pierwszą działalnością jaką zaplanowały organizatorki jest  sprzedaż produktów przez zaprzyjaźnione marki młodych polskich projektantów, z której to akcji cały dochód zostanie przekazany na konto Fundacji Po drugie, której cele statutowe mocno popierają. Wczoraj został sprzedany płaszczyk Sides Dress You Up, a kwota 120 PLN już jest na koncie Fundacji, dziś pod młotek poszedł płaszczyk PlePle, jutro ze swoim bestsellerem szykuje się Kura D a następnie Babyhood
Żeby trzymać rękę na pulsie zachęcam Was do polubienia profilu BAOBAB na portalu Facebook. 

Zapraszam was serdecznie do zapoznania się z niezwykłym, wielkim duchem projektem, którego mamy okazję stać się częścią.  


1 komentarz:

  1. lubimy i kibicujemy od samego początku! :)

    pozdrawiam :)

    Kasia
    http://islandofflove.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń