niedziela, 9 czerwca 2013

Wroclove part 2.

Drugi rok z rzędu miałyśmy, razem z Pepper&Coco, okazję być częścią wrocławskiego spotkania blogerek. Jechałyśmy tak samo podekscytowane jak za pierwszym razem. Jak było? Oczywiście, że za krótko. Poza tym blogerki to bardzo ruchliwe i gestykulujące istoty więc z fotorelacji wyskubałam jedynie to co poniżej. Z całego serca chciałabym podziękować Organizatorkom, które były bardzo przejęte a zrobiły kawał dobrej roboty! Dobrze było Was znów zobaczyć...


11 komentarzy:

 1. Oj Dziewczyny, ale Wam zazdroszczę!

  OdpowiedzUsuń
 2. Cieszę się, że spotkanie Wam się udało :) Na następnym będę starała się pojawić i w końcu Was wszystkie poznać na żywo :)

  OdpowiedzUsuń
 3. ale super :-) widać, że się świetnie bawiłyście!

  o-zet.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 4. O, kawałek moich jeansów! Haha! :D Miło było Was poznać :).

  OdpowiedzUsuń
 5. zaluje ze musialam szybko znikac i nie zdazylam sie do Was pzesiasc pogadac :( Czasami trzeba byc studentem i spotkanie wypadlo w kiepskim dla mnie czasie... :( oby kolejnym razem sie udalo! :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Mi też strasznie szkoda, że musiałam szybciej wyjść, a tym bardziej, że na poprzednim spotkaniu też nie pogadałyśmy. Ale oby do kolejnego :) Już znajdziemy jakąś okazję do spotkania się :)

  OdpowiedzUsuń
 7. coś czuję, ze okazja pojawi się jeszcze nie raz, nie dwa...i już teraz zamawiam sobie miejscówkę obok Was ;)Było świetnie ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. To było wspaniałe spotkanie :) Warto przejechać te 200 km żeby spotkać się z takimi świetnymi i przemiłymi dziewczynami jak Wy! :* Oby do następnego razu :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Oo, widzę Ewcie RLM i PanneJoanne :)

  OdpowiedzUsuń
 10. szkoda,że nie pojawiłyście się w Poznaniu:)

  OdpowiedzUsuń