wtorek, 6 sierpnia 2013

O Psie...Astronaucie.!


Pamiętacie swoje ulubione pluszaki z dzieciństwa? Ja na takie hasło od razu mam w głowie kilka wyjątkowych się egzemplarzy, które w najróżniejszych miejscach wyszukiwał dla mnie dziadek. Ilekroć przyjeżdżał ze Szczecina, jego torbę wypełniały książki i...pluszak. Nigdy nie byle jaki. Truskawka, żółw ninja i Chrumiś! Chrumiś to był ale stwór - bóbr czy inny świstak w kraciastych spodniach na szelkach, mimo braku typowo dziecięcej aparycji, niezwykle urokliwy i oryginalny. Pech chciał, że się zakochałam i Chrumisia w dowodzie miłości oddałam. A szkoda, dziś byłby idealnym kompanem Julii, takim po mamie...
Chrumisia nie ma, ale mamy za to Psa Astronautę!Jakoś wyjątkowo zwinnie uniknęłam przeładowania pokoju Julii maskotkami. Posiada w swojej kolekcji same znaczące pluszaki, każdy kojarzy się z kimś konkretnym albo z konkretną okolicznością. Taka selekcja ułatwia zachowanie zdrowej ilości i ładu na łóżku. Pies Astronauta, ze względu na dużą słabość Julii do rakiet, kosmosu, planet i gwiazd, od samego początku budzi wiele emocji. Stał się ukochanym towarzyszem drzemek, spacerów (już pierwszego dnia zaliczył kilka bliskich spotkań z ziemią) i jeziornych wojaży. Jego pochodzenie jest nie byle jakie. Firma Baja to twórca niezwykłych pluszowych zabawek przedstawiających zwierzęta mieszkające w naszym kraju. Każda z maskotek ma swój niepowtarzalny charakter oraz pasje, dzięki czemu dziecku jeszcze łatwiej będzie się z nią zaprzyjaźnić. Zwierzaki mieszkają w swoich własnych, magicznych workach. Wszystkie zabawki Baja zostały zaprojektowane i wykonane w Polsce.

Reasumując - przeładowaniu maskotkowemu mówię stanowcze nie. Kurz, kurz i jeszcze raz kurz, poza tym w rezultacie dziecko przestaje zwracać na zabawki szczególną uwagę i nie docenia ich obecności. Jeśli mamy natomiast ochotę na pluszaka budzącego skojarzenia przez całe życie, naładowanego wspomnieniami, jak pierwszy kocyk czy jasiek, polecam zapoznanie się z ofertą marki Baja, która dostępna jest w sklepie tutulandia.pl. Maskotki nie są tanie, koszt jednej to 89 PLN, nieczęsto jednak możemy spotkać takie egzemplarze jak Wydra Baletnica, Wilk Muzyk czy Super Kot.
3 komentarze:

 1. ale masz słodką córeczkę :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczną masz córeczkę. :)
  A pluszak swoją drogą uroczy.

  OdpowiedzUsuń
 3. Uwielbiam tego Twojego szkraba!;)

  OdpowiedzUsuń