środa, 16 października 2013

Barry M - paleta Natural Glow.

Jakiś czas temu pozbyłam się wszystkich paletek, na rzecz jakże łatwych dla mnie cieni w kremie. A że zawsze chce się tego, czego akurat nie ma, apetyt na udaną, trafioną w dziesiątkę paletkę wrócił. Z ciężką do zdobycia Naked nie było mi po drodze, na czekoladową paletkę Bobbi Brown polowałam  tyle, że zrobiło się to aż niesmaczne. Dzwoniłam do Douglasa x-razy, najpierw nie było jej wcale, potem przyszły tylko testery, zostawiłam więc numer i nigdy nie doczekałam się telefonu z wiadomością jest, jest już u nas! Wcale nie zdziwiłabym się, gdyby okazało się, że przyszło parę sztuk i szybko wyszło. Trudno. Głód paletkowy pozostał i gdy ujrzałam Natural Glow w rozsądnej cenie 31,90 PLN w Minti Shop nie zastanawiałam się zbyt długo. Paleta w świecie blogowym zrobiła się już niemałą karierę, ze swoim zdaniem poczekam jeszcze chwilę, póki co ciesząc oko samym jej wyglądem.


10 komentarzy:

 1. ja chce swatche!!! i makijaż z ta paletką :)

  OdpowiedzUsuń
 2. W mojej kolekcji jeszcze jej nie ma :) Podkreślam jeszcze;) Ale zdjęcia bardzo ładne:) Jakim aparatem robisz?:)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ostatnio czytałam o niej niepochlebną opinię i dlatego wstrzymałam się z jej zakupem. Daj znać jak sprawuje się u Ciebie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. bardzo ładne zdjęcia, piękne kolorki, tylko jestem ciekawa kolorków na oczach jak się prezentują;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ładne kolory, ale ja skomponowałam sobie w Inglocie swoją paletę z nudziakami, więc tylko się ślinie na widok tej od Barry M ;)

  OdpowiedzUsuń
 6. Piękne kolory w mojej gamie :))

  nakolorowane.blog.pl

  OdpowiedzUsuń