poniedziałek, 28 października 2013

Jeśli podróżować to tylko z...Trunki!


Dawno nie było tak, żebym straciła uwagę Julii na dzień, ba - weekend! Odkąd zobaczyła Gruffalo, czekającego niespodziankowo w jej pokoju, oszalała! Długi czas brakowało nam udanej walizy na weekendy. Plecaki za małe, a jaki to fun pakowania się do nudnej torby z mamą? Walizka dla dzieci Trunki rozwiązała wszystkie dylematy. Julia na dwa dni przed wyjazdem zaczęła skrupulatnie kompletować zawartość walizki. Sam wyjazd obfitował w towarzystwo tego pomarańczowego stwora na tyle, że tylko czekałam aż wpakuje go do łóżka. Już od pierwszych chwil widać, że waliza uczy dziecko samodzielnego pakowania, odpowiedzialności za spakowane rzeczy, wielkiego przejęcia podróżą, dając przy tym ogrom radości.  Pozwala się prowadzić, daje odpocząć dziecięcym nogom i staje się najbardziej praktycznym przyjacielem rosnącego człowieka. Od momentu przyjazdu z puszczy pakujemy się dalej...do babci, do przedszkola, na większe i mniejsze spacery. Każdy pretekst dobry. Nie śmiem nawet powstrzymywać tego wielkiego entuzjazmu, Walizka Trunki jest bowiem pakowna, wygodna a przy tym bardzo lekka. Nie jest to przedmiot, który dziecko pokocha a rodzic znienawidzi. Nie chcę idealizować rzeczywistości, ale odkąd jest z nami...Julia jakby bardziej ułożona :), spokojniejsza...a ja...nie boję się wakacji!
Posiadamy najbardziej zadziorny model o zabawnej nazwie Gruffalo, pod szyldem Trunki znajdziecie jednak wiele innych, przesympatycznych modeli, spośród których bardzo ciężko było mi wybrać ten jeden.


Julia i patrząca na mnie podejrzanie Mesalina nie na sprzedaż :).

5 komentarzy:

 1. My nie mamy oryginalnej Trunky, ale biedronkową. Praktycznie wcale się nie różnią, a dzieci są nią równie mocno zafascynowane i to fakt potrafi im zająć czas :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Na lotniskach dzieci często ciągną za sobą takie kolorowe walizki.

  OdpowiedzUsuń
 3. w ten weekend widziałam w Berlinie malucha z taką walizką, nawet się zastanawiałam co to za cudo i czy nie ma wersji dla dorosłych :D

  OdpowiedzUsuń
 4. Świetna ta walizeczka!
  Cudne zdjęcia i fantastyczna Jula :)

  OdpowiedzUsuń
 5. super sprawa z takim stworko-walizką ;)

  OdpowiedzUsuń