niedziela, 10 listopada 2013

Cute Stuff czyli świąteczne inspiracje część 1.

Jak tylko wyrywam z kalendarza kartę z napisem październik, moje myśli zaczynają krążyć wokół Świąt i potencjalnych upominków dla Julii. Staram się by były przemyślane i coś znaczyły aby bez sensu nie zapychać Jej przestrzeni. Jeśli nie jest to książka, szukam przedmiotów albo pięknych albo funkcjonalnych a najlepiej połączenia tych dwóch cech. Postanowiłam stworzyć serię kompilacji przedmiotów niezwykle urokliwych aby ułatwić być może części z Was prezentowe dylematy. Dziś propozycje dla najmłodszych. Jest jeszcze chwila i uważam, że lepiej zrobić to teraz, na spokojnie, niż w świątecznym pędzie i szale. Podzielicie się ze mną swoimi pomysłami? Wpisujcie w komentarzach udane przedmioty kupione niedawno bądź będące z Wami i Waszymi pociechami już kawał czasu.


1. Talerzyk Wonderful World - Smiling Planet
2. Króliczek Bashful beżowy - Jellycat
3. Książka ABC - Wydawnictwo Mavi
4. Pacynki włóczkowe - ZOO SEBRA
5.Termofor Ozimek - Burr
6. Plakat A4 Circus Ellie - Seventy Tree
7. Poduszka - PILLOW APPLE GREY - BLABLA
8. Puszka z Dziewczynką z Różkami - Scandiloft
9. Spodnie z nadrukiem w liski - Zezuzulla

11 komentarzy:

 1. Ja swojej własnej pociechy nie mam, ale mam małego kuzyna dla którego każdy komplet klocków lego to ogromna radość :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Już nie mogę doczekać się Świąt. :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja mam już prawie wszystkie prezenty kupione, reszta zaplanowana. Robię prezentowe zakupy przez cały rok, dzięki temu nie biegam potem spanikowana co dać tacie, mamie czy mężowi, bo po prostu jak coś wypatrzę, to od razu kupuję i czekam na okazję :) A i kieszeń mniej cierpi, gdy się rozłoży takie zakupy na raty:D Dziecka nie mam, ale inspiracje przepiękne!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zajączek, podusia i spodenki są świetne.

  OdpowiedzUsuń
 5. Borze zielony jakie teraz cuda dla dzieci robią <3 mi się marzą własne pociechy, ale muszę poczekać aż studia skończę :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam inspiracje świąteczne :):):)

  OdpowiedzUsuń
 7. Och, zakochałam się w króliczku!

  OdpowiedzUsuń
 8. Zapraszam do mnie na konkurs! Do wygrania 100$ na zakup ubrań i dodatków ze strony sheinside.com. Tutaj link: http://sandrainvogue.blogspot.com/2013/11/giveaway-darmowe-rozdanie.html

  OdpowiedzUsuń