piątek, 22 listopada 2013

Nasz tegoroczny kalendarz adwentowy DIY.

W zeszłym roku rozpoczęłam serię własnoręcznie wykonanych kalendarzy, których zawartość jest w 100% zależna od nas samych. Posiadam sentyment do prostokątnych kartonowych opakowań z okienkami, za którymi kryją się czekoladki, jednak przygoda z DIY wciągnęła mnie na dobre. Jeśli dodatkowo zdobi dom, nadając mu ciepły, przyjemny charakter, tym bardziej jestem za! Dziś podejrzeć możecie moje tegoroczne dzieło. Nic skomplikowanego, jednak prostota tej formy skusiła mnie najbardziej. Drzewko z numerkami a w skrzyni odpowiadające im pakunki ze słodkościami i upominkami. Robicie coś takiego dla swoich pociech? Jeśli tak, podzielcie się! Bardzo chętnie zobaczę Wasze kalendarze!11 komentarzy:

 1. Rewelacyjny pomysł :) Ciekawe co dobrego znajduje się w środku :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Kalendarz ekstra! A tak w ogóle - cudna skrzynia!!! :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Piękni eto razem wygląda - mega klimatycznie. Ja w tym roku "popełniłam" juz filcowego szczurka Mikołaja a kalendarz adwentowy....kupiłam w sklepie - taki z czekoladkami....i z postaciami scooby doo. Wiem , wiem masakra i świętokradztwo :) Ale radość synka bezcenna.

  OdpowiedzUsuń
 4. Genialnie to wygląda
  Byłabym ogromnie wdzięczna jakbyś weszła na mojego bloga i poklikała w banner SheInside. Dla Cienie to tylko chwilka, a dla mnie jest to bardzo ważne. Z góry dziękuję.
  http://dark-paradise1.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 5. Wspaniałe, cudowne, magiczne.... znakomicie wyszło. Mnie też ciekawi, co jest w środku? cukierki? czekoladki?

  OdpowiedzUsuń
 6. Ale zdolniacha ! Genialny pomysł :))

  OdpowiedzUsuń
 7. Świetny, no i jesteście już gotowi na odliczanie :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Jest przepiękny!;) Kiedy czytam takie posty, to od razu mam ochotę na Święta!

  P.S. Agatko, właśnie skrobnęłam do Ciebie maila. :)

  OdpowiedzUsuń