sobota, 16 listopada 2013

Świąteczne inspiracje - przedstawiam Burr!

Urocze termoforki o niebywałej zdolności ogrzewania zziębniętych i bolących miejsc. Z przodu posiadają kieszonkę, w której znajduje się woreczek wypełniony pestkami wiśni. Tył wykonany z przyjemnego w dotyku polaru Minky. Pestki pochodzą od polskiego przetwórcy owoców, są w 100% ekologiczne, w pełni oczyszczone i suche. Dzięki temu nie ma ryzyka, że dziecko zostanie oparzone w wyniku rozlania płynu.

Pestki wiśni doskonale kumulują temperatury – można używać ich zarówno do ciepłych, jak i zimnych okładów. Zachowują swoje właściwości mimo wielokrotnego podgrzewania, a w dodatku wydają przyjemny, wiśniowy zapach.

Ciepłe okłady stosuje się przy kolkach i dolegliwościach żołądkowych, bólach menstruacyjnych, neurologicznych, reumatycznych i bólach zatok. Ponadto termofor służy najczęściej jako ogrzewacz dla zmarzniętych stóp lub dłoni.

W celu podgrzania woreczek z pestkami wiśni umieść w mikrofalówce na 1,5-3min. (w zależności od mocy) lub w piekarniku na ok. 10 min. (150 st. C).

Muszę dodawać coś więcej? Na stronie Burr a także na ich profilu na FB jest ogrom wzorów - sowy, lisy, pandy i rekiny. Coś dla delikatnej dziewczynki i konkretnego chłopaka. Termofor jest prezentem uniwersalnym, sprawdzi się u najmniejszych pociech (mając zastosowanie bardzo praktyczne) ale także czterolatki  z powodzeniem się z nim zaprzyjaźnią. Julia nie chciała dzisiaj zjeść podwieczorka bez towarzystwa swojego królika. Z niezwykłą łatwością wpasował się w resztę drużyny. Dobrze mieć takiego ciepłego zawodnika gdy za oknem coraz większy mróz...Szczerze polecam zapoznanie się ze ofertą Burr, w swoich zasobach mają wiele urokliwych pozycji dla dzieciaków.


8 komentarzy:

 1. alez śliczę oczyska ma.... dziecina! NIe termofor :D

  OdpowiedzUsuń
 2. Boska! I modelka i produkt! Muszę kupić taki z pestek bo tych z woda trochę sie boje.

  OdpowiedzUsuń
 3. modelka prześliczna a taki termoforek chyba muszę kupić :)

  OdpowiedzUsuń
 4. kochaniutki termofor i córcia jeszcze bardziej :)

  OdpowiedzUsuń