czwartek, 5 grudnia 2013

Gift Box - co Wy na to?


Drogie Koleżanki (aktywne) Blogerki, gdy zażywałam kąpieli wpadł mi do głowy pewien pomysł...GIFT BOX. Idą Święta, a jak mi wiadomo, większość z nas lubi niespodzianki. Boxy nie będą składały się ze specjalnie kupionych kosmetyków. Macie wokół siebie kosmetyki, które z jakiś powodów leżą? Mimo wielu szans zamieszkują szuflady i się marnują? Fajnie byłoby dać im nowe życie i otrzymać coś w zamian...coś dla ciała, włosa, na paznokieć. Wiem, że z Boxami wiąże się wiele różnych, często niesmacznych historii, mam jednak nadzieję, że taki świąteczny projekt może sympatycznie wypalić!

Dajcie mi znać co myślicie, zgłoście swój ewentualny udział a jeśli nasza liczba będzie sensowna, stworzę jutro jakiś regulamin/zasady aby wszystko miało ręce i nogi i byśmy miały frajdę z pakowania/odpakowywania niespodzianki extra pod tegoroczną choinką!


Ze swojej strony obiecuję zaangażowanie i dopracowanie projektu.

9 komentarzy:

 1. fajna sprawa, chętnie bym się przyłączyła :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja to bym miała ochotę na jakiegos lakierowego Boxa :D ;>

  OdpowiedzUsuń
 3. rączke do gory podnosze!:)

  OdpowiedzUsuń
 4. Nie załapałam się na blogowe mikołajki, za późno się obudziłam, dlatego jestem za :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajny pomysł, chętnie się przyłącze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Jestem za i przyłączam się :)...

  OdpowiedzUsuń
 7. Ja również chętnie bym się przyłączyła :) Według mnie jakoś rozsądnie trzeba byłoby rozdzielić kosmetyki zupełnie nowe i te, które nam nie przypasowały, czyli był używane. Każda z nas ma zarówno takie jak i takie.

  OdpowiedzUsuń