sobota, 7 grudnia 2013

Zima rozgościła się za oknem więc zaprosiłam do domu...wakacje!

Po ostatnich pogodowych szaleństwach, w Poznaniu w końcu wyjrzało słońce. Nadal jest jednak wietrznie i mroźno. Na takie dni jak dziś mam przygotowanych kilka ulubionych produktów. Jednymi z nich są oliwne skarby prosto z Krety. Kosmetyki produkowane są w regonie Chania na wyspie Kreta i zawsze do ich produkcji stosuje się tylko organiczne oliwki i organiczny aloes. Twórcy tych kosmetyków urodzili się wśród dojrzewających oliwek i kochają je równie mocno jak ich przodkowie. Próbowali znaleźć coś, co jeszcze mogliby dodać do boskiej oliwy z oliwek. Znaleźli aloes: kolejny skarb naturalnej medycyny - znany już od starożytności. Odkryli, że kombinacja tych dwóch wspaniałych darów doskonale uzdrawia twarz oraz ciało. W ten sposób powstał Olivaloe.


Jestem w trakcie próbowania tych niezwykle bogatych jeśli chodzi o skład kosmetyków, które zimowej skórze przynoszą niewątpliwą ulgę. Opinie na temat poszczególnych pozycji pojawią się wkrótce, Was tymczasem zapraszam na stronę kreta24.pl i na hasło agathalover proponuję zniżkę 25% do końca roku na zakupy wszystkich kosmetyków! Myślę, że to świetna okazja by sprezentować najbliższym nieco wakacji pod choinką.
7 komentarzy:

 1. Mmm brzmi zachęcająco tym bardziej że bardzo lubię naturalne mydła

  OdpowiedzUsuń
 2. Cudownie prezentują się, uwielbiam naturalne kosmetyki i mydła - cudownie działają na moją skórę, służą też dzieciom - żadnyc podrażnień, wysypek, suchości... Myją i pielęgnują :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ciekawie sie zapowiadają, musze kiedys takiego mydelka spróbowac :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Ciekawe mydełka, mam zamiar niedługo zakupić jakieś bardziej naturalne ;)

  OdpowiedzUsuń
 5. Hai bisogno di sesso gratis guarda questo sito!! Troie a non finire!!
  jeux de aventure

  OdpowiedzUsuń
 6. Uwielbiam naturalne mydelka :

  OdpowiedzUsuń