poniedziałek, 13 stycznia 2014

Styczniowe nowość marki Bobbi Brown - High Shimmer Lip Color

Odpowiadające za intensywny połysk emolienty i odbijające światło perełki tworzą wspólnie doskonałą jakość produktu. Blask nowej pomadki jest subtelny i wielowymiarowy. Lekka, a zarazem nawilżająca formuła równomiernie i gładko rozprowadza się na ustach, otulając je cienką warstwą odbijającego światło koloru, który utrzymuje się przez długi czas na powierzchni skóry, nie krusząc się i nie zasychając.
Luksusowe olejki, masło shea i murumuru zatrzymują wilgoć w skórze, odżywiając usta i nadając im sprężystości.

Co sądzicie o takim produkcie? Szczerze przyznam, że zazwyczaj wybieram pomadki matowe, jestem jednak bardzo ciekawa jaki efekt nada ustom nowość BB - High Shimmer Lip Color. Jako posiadaczka małych ust powinnam wybierać właśnie takie pomadki, licząc na ich optyczne powiększenie. Nowości marki BB nie można odjąć jak zawsze niesamowitej elegancji - opakowanie jest klasyczne i przepiękne.

4 komentarze:

 1. intryguje mnie pierwsza od lewej;) genialny, niespotykany kolor!;-)

  OdpowiedzUsuń
 2. Zdecydowanie wolę pomadki matowe albo błyszczące, ale bez drobinek. I na szczęście żaden z tych kolorów mi się nie podoba ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Please tell me that youre going to keep this up! Its so great and so important. I cant wait to read far more from you. I just really feel like you know so very much and know how to make people listen to what you have to say. This blog is just also cool to become missed. Great things, really. Please, PLEASE keep it up!
  jeux de aventure
  jeux de amour
  jeux de cuisines

  OdpowiedzUsuń