wtorek, 11 lutego 2014

Całkiem intymne myśli zebrane.

Naszło mnie dziś, gdzieś między przemywaniem buzi tonikiem a sięganiem po krem, na refleksje. Przypomniałam sobie początek, pierwsze kroki. Cieszył mnie wtedy każdy komentarz, zastanawiałam się jak do mnie trafiła jego właścicielka. Ależ to była ekscytacja i zabawa. Dokładnie pamiętam pierwsze zdjęcia na wdzięcznej białej komodzie, piękne dzienne światło. Ogromnie cieszę się, że frajda została do teraz, że gdzieś w zmęczeniu i szarości dnia spontanicznie odnajdują mnie takie myśli, taka nagła radość z tego miejsca, z tego co tu robię, z Was. Są Was dziesiątki, aż jak próbuję sobie te liczby wyobrazić to nie mogę uwierzyć..to przecież już poważna sala koncertowa! Cieszą mnie Wasze pytania a więc zaufanie, że mogę poradzić, że zrobię to dobrze. Dostaję niemało ciepłych słów...a że jestem Pani Beksa- siostra potwierdzi to wzruszam się niesamowicie. Cieszę się, że te lata, bo to już lata, mnie nie zepsuły. Nie muszę wymyślać, nie muszę ubarwiać świata, który opisuję. Nie dodaję sobie, nie kreuję na lepszą, bogatszą, mądrzejszą, z większym powodzeniem. Nie mam gosposi, rasowego drogiego zwierzaka, nie rozdaję drogich białych gadżetów z logiem jabłka a mimo to jesteście...dziękuję Wam za to! Bo nie jest sztuką pisać a mieć grono fajnych, wartościowych odbiorców. 


11 komentarzy:

 1. Widzę, że nie tylko mnie rozbawiło do łez dzisiejsze odkrycie na temat białego "sprzętu" ;) Dobrze, że nie napisała ile zapłaciła za benzynę czy samochód którym jechała kupić to cacko, bo chyba tylko tego nie uwzględniła. Cieszę się, że Ty nie musisz uciekać się do takich tanich zagrywek:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jesteś bardzo mądrą osobą :)
  O bialym sprzęcie nie wiem o co chodzi ale dobrze mi z tym :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Gosposię to bym przygarnęła i kucharkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 5. Najwazniejsze to nie popasc w rutyne i nie osiasc na laurach :) Wspaniale podejscie

  OdpowiedzUsuń
 6. mądre słowa! lubię Cię czytać :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Takie szczere i ciekawe osoby jak Ty najlepiej się czyta ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Bo to, co robisz. Robisz z miłością i to się liczy :) Powodzenia i jeszcze dziesiątków lat i setek kolejnych, którzy tego bloga przeczytają :***

  OdpowiedzUsuń
 9. Miło was odwiedzać, delikatność, subtelność i mądrość tu jest :)

  OdpowiedzUsuń