czwartek, 20 lutego 2014

Kringle Candle - sposób na chorobę.

To już oficjalne, dopadła nas choroba na całego. Młodsza wersja mnie z zapaleniem oskrzeli, ja z kiepskim samopoczuciem. Nie mogło być lepszego momentu by dotarły do nas produkty Kringle Candle, które mają za zadanie umilać czas w domu. Czy to zrobią, zobaczymy...póki co każdy z produktów, który wybrałam, chciałabym zjeść - szczerze! Wgryźć się w każdy wosk i go skonsumować nie zostawiając nawet okrucha. Jak zauważycie byłam całkowicie monotematyczna i zdecydowałam się na same wypieki. Tak już mam i to takie wonie pociągają mnie najbardziej. 

Pokrótce powiem Wam czym są i kto stworzył KC:

W 2009 roku Mike Kitterige wraz z ojcem, byłym właścicielem Yankee Candle stworzyli Kringle Candle. Znając produkt obecnej konkurencji chcieli stworzyć świece idealne, o realistycznych zapachach oraz eleganckim wyglądzie. Udało im się uzyskać niemal doskonałe połączenie, które podbiło serca fanów aromatów na całym świecie.

Świece Kringle wykonywane są z dbałością o każdy szczegół. W białym wosku ukryta jest idealna dawka zapachu, tak aby cieszył przez cały okres palenia się świecy. Kringle Candle to aromaty tak rzeczywiste jak to tylko możliwe. Porównując na szybko woski KC z YC widzę następujące równice:

- KC są w plastikowym opakowaniu w wieczkiem co ułatwia ich przechowywanie 
- ich konsystencja jest bardziej kremowa, podobno się nie kruszą
- są dwa razy cięższe niż woski YC, waga wosku YC to 22 gramy, KC mają 40 gramów
- ich forma jest już tak przygotowana, że z łatwością można je dzielić na 3-6 porcji 


6 komentarzy:

 1. Kuszą te woski strasznie, szczególnie paleta intrygujących zapachów. Jako miłośniczka tart Yankee Candle na pewno sięgnę po Kringle!

  OdpowiedzUsuń
 2. Same smakołyki , aż mnie ślinka leci :)

  OdpowiedzUsuń
 3. A jaka jest ich cena i gdzie je nabyłaś ?

  OdpowiedzUsuń
 4. muszę się za nimi rozejrzeć ! YC uwielbiam więc i te powinny przypaść mi do gustu:)

  OdpowiedzUsuń