piątek, 7 marca 2014

Niespodzianka dla Was - autorski Lover Box!

Trwający tydzień okrzyknęłam Tygodniem Kobiet. Na profilu bloga na FB Starałam się Was nieco rozpieścić upominkami i mam nadzieję, że choć trochę mi się to udało. Dziś akcja docelowa, LOVER BOX. Tak ją sobie nazwałam i cieszę się jak dziecko :). Duża, spersonalizowana niespodzianka ode mnie dla Was! Jednak dla tych z Was, które czytają bloga i pozostawią pod wpisem kilka słów.

Należy:

* być publicznym obserwatorem bloga lub jego profilu na FB
* udostępnić publicznie zdjęcie Lover Boxa na blogu lub FB
* napisać pod postem który wpis na www.agathalover.com jest Waszym ulubionym
* napisać w tym samym komentarzu za co cenicie, kochacie kobiety

Komentarze zbieram do niedzieli, 09.03.2014 r., do godziny 23:59, w poniedziałek podam do kogo poleci torba niespodzianek.6 komentarzy:

 1. Zrobione. :) Wszystkiego Najlepszego. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Lubię Twój blog i obserwuję jako Anna Majak. Najbardziej ostatnio spodobał mi się wpis zwiastujący wiosnę "Hello Spring!". Bardzo optymistyczny, lakier Orly w fenomenalnym kolorze.
  Kobiety cenię za to, że są delikatne, eteryczne, kierują się w życiu emocjami i rozumem, a nie tylko rozumem jak w większości faceci :P Znam w swoim życiu wiele empatycznych, życzliwych kobiet, bardzo pomocnych i za to je kocham! Pozdrawiam serdecznie :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Też się zgłaszam! Z reguły nie biorę udziału w konkursach ale torba niespodzianka sprawiła, że nie umiem się oprzeć :D

  Lubię Twój blog i prawdopodobnie tez udało mi się udostępnić zdjęcie na FB. Wierz bądź nie fejsbook dalej mnie troszkę przerasta i z niego nie korzystam :) Starałam się jednak zrobić to poprawnie. lajkuje i szaruje z profilu Kasia Gaj

  Moich ulubionych wpisów jest sporo ale jak przeczytałam, że trzeba wybrać jeden to od razu wiedziałam który chce. Zajęło mi chwile aby go odnaleźć w Twoim archiwum ale dałam rade. To ten: http://www.agathalover.com/2012/08/tak-sie-stoujemy.html Pamiętam jak go wtedy czytałam i urzekło mnie jak dbasz o małą (a raczej już dużą :) pannę. Wiem, że Twój blog jest o kosmetykach i życiu ale to ta część Ciebie którą w niego wkładasz sprawia, że jest wyjątkowy. Dlatego chyba najbardziej lubię posty w których jesteś z córką. Podziwiam to jak sobie razem żyjecie :) Dodatkowo wybrałam ten konkretny post bo te kanapkowe akcesoria, które tam opisywałaś tak mi się spodobały, że do dzisiaj zastanawiam się czy sobie takich nie kupić :D.

  Co cenie i kocham w kobietach? Poza biustem rozumiem?:) Myślę, że to, że potrafią być silne. Nawet w sytuacjach, które wydawały by się beznadziejne, potrafią zebrać się do kupy i po prostu iść do przodu. Faceci tak nie umieją. Myślę, że najlepiej oddaje to wszystko cytat który ostatnio znalazłam:
  ‘It is hard to be a woman! You must think like a man, act like a lady, look like a young girl and work like a horse’
  Myślę, że kocham I cenie kobiety właśnie za to że tak potrafią 
  Wiem, że się rozpisałam ale to w ramach tego, że zwykle tylko czytam ^^. Więc jak już komentuje to za te wszystkie razy jak myślałam żeby się dopisać.

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie będę jedyny facetem, ale co tam...
  Żona doszła do wniosku, że i tak nie wygra więc ja spróbuję...
  Lubię na FB jako Nat Gi, https://www.facebook.com/nat.gi.56/posts/589197087841231?stream_ref=10

  Ulubiony wpis : http://www.agathalover.com/2014/02/cakiem-intymne-mysli-zebrane.html ... lubię takie osobiste wpisy i cieszę się, że blogowanie sprawia ci nadal przyjemność, a nie staje się rutyną...

  Za co cienię kobiety? Za to że są... niby kruche a jednak silne... Potrafią robić kilka rzeczy na raz, a przy tym nie narzekać... Za to, że nie ja muszę chodzić w ciąży, doświadczać mdłości, totalnego osłabienia... Po prostu za to że są...
  Choć przyznam, że odkąd jestem ojcem najbardziej doceniam matki... i wcale nie wstydzę się o tym pisać :) http://natanmysli.blogspot.com/2014/01/niepracujaca-zawodowo-mama-len-i.html

  OdpowiedzUsuń
 5. obserwuję jako Karolina G., na FB Karolina Gie...
  udostępnienie https://www.facebook.com/karolina.gierdziejewska/posts/667431663318258?stream_ref=10

  Bardzo polubiłam całą serię Twoich wpisów 21 QUESTIONS. CONFESSIONS OF - ciekawe pytania i świetny dobór blogerek.

  Za co cenię kobiety? Ciężko mi ocenić skoro sama nią jestem.... ale chyba najbardziej za intuicję, umiejętność odczytywania uczuć i piękno (bo przecież każda je ma)

  OdpowiedzUsuń
 6. Obserwuję jako powietrzempijana23, lubię jako Dominika Kowalczyk
  Udostępnienie: https://www.facebook.com/powietrzempijana/posts/731192960247648?stream_ref=10

  Mój ulubiony post to wywiad z Beauty Icon-miałam szczęście poznać Twą imienniczkę osobiście i przekonać się, że jest niesamowitą osobą-pełną pasji, niezależną i silną profesjonalistkę, a jednocześnie kobietę uroczą i delikatną. I za to właśnie cenię kobiety-za siłę, by sprostać codziennym wyzwaniom, jakie stawia przed nami życie. A jednocześnie potrafimy myśleć o sobie samych, zatopić się w naszych małych, kobiecych przyjemnościach. Możemy wszystko, nie ma dla nas niemożliwego! I tylko my bosko wyglądamy w szpilkach ;-)

  OdpowiedzUsuń