wtorek, 8 kwietnia 2014

ELANCYL Cellu Slim NOC krem na noc.

Czy wierzę w produkty tego typu? Owszem. Przede wszystkim dlatego, że dają kopa do systematycznego masażu ciała i kondycja skóry zmienia się diametralnie. Nie oczekuję, że krem mnie cudownie wyszczupli, liczę jednak, że wspomoże walkę z nierównościami. Z produktami marki ELANCYL miałam do czynienia już w okresie młodzieńczym, kiedy to po raz pierwszy zetknęłam się z problemem Cellulitu. Występował wtedy w innej formie ale pamiętam, że bardzo lubiłam jego zapach i działanie. Jak żaden inny kosmetyk tego typu napinał moje ciało. 

Tym razem w moje ręce trafiła wersja w kremie, dedykowana na noc. Bardzo mnie to cieszy - szczerze przyznam, iż nawet gdy kosmetyk zalecany jest do stosowania dwa razy dziennie, rano rzadko kiedy znajdowałam na to czas, szybko się więc zniechęcałam czując, że nie stosuję się do zaleceń.


ELANCYL CELLU SLIM NOC z wyciągiem z Cekropii, kofeiną + cząsteczką GP4G Intensywna pielęgnacja wyszczuplająca na noc

Wygładzenie nierówności i wyszczuplenie potwierdzone klinicznie po 14 nocach. Nocą organizm znajduje się w fazie spoczynku, co przyczynia się do łatwiejszego odkładania tłuszczu.

INNOWACYJNA FORMUŁA CELLU SLIM NOC, Intensywna pielęgnacja wyszczuplająca na noc
 • Działanie wyszczuplające: cząsteczka GP4G, prawdziwe źródła energii komórkowej, stymuluje nocny metabolizm komórkowy** w celu optymalizacji działania połączenia** cekropii i kofeiny na mechanizm spalania tłuszczów dla istotnego zmniejszenia widoczności cellulitu. Wyciąg z młodych pędów jabłoni zmniejsza magazynowanie tłuszczów, a wyciąg z pieprzu syczuańskiego ogranicza ponowne pojawianie się nowej pomarańczowej skórki**, dla uzyskania długotrwałej skuteczności.
 • Działanie ujędrniające: bluszcz, naturalna substancja czynna, wzmacnia elastyczność i jędrność skóry**. W trakcie wykonywania masażu wspiera fizjologiczny drenaż, wspomagając uwalnianie komórek od nadmiaru wody.
 • Piękno skóry: olej z krokosza barwierskiego i olej z nasion wiesiołka dwuletniego przez noc odżywiają skórę, by była gładka po przebudzeniu.

Produktu używam codziennie od około tygodnia. Już widzę znaczną poprawę jędrności skóry. Bardzo cieszę się, że kosmetyk trafił w moje ręce na ponad miesiąc przed wakacjami, mam chwilę na poprawę elastyczności kłopotliwych obszarów. Bogata, kremowa konsystencja żelu jest idealna do masażu. Warto skorzystać z propozycji masażu opracowanego przez zawodowego fizjoterapeutę znajdującego się w opakowaniu kosmetyku. 


Należy pamiętać, że skuteczność produktu zależy od przestrzegania sposobu i regularności użycia oraz od właściwej higieny życia. Warto przy okazji używania tego typu kosmetyku pomyśleć o zdrowej diecie i zwiększeniu ruchu, efekty na pewno będą jeszcze lepsze. 


Do pielęgnacji marką ELANCYL włączyłam także produkt na rozstępy. Nie sądzę by z tymi, które posiadam dało się coś zrobić, jednak masaż ciała przyjemnym olejkiem nigdy nie zaszkodzi. Niedługo dam znać jak się sprawuje. 


Używacie tego typu produktów? Wierzycie w ich działanie? Jeśli chodzi o problemy ciała z jakimi borykają się kobiety, marka ELANCYL jest moją ulubioną, bo efekty działania jej kosmetyków widzę gołym okiem.  Nie są to efekty spektakularne, nie gubię kilogramów jednak z dużo większą swobodą pokazuję np. nogi czując, że skóra wygląda inaczej.

Ponieważ miałam okazję organizować konkurs dla Was, gdzie do wygrania były trzy komplety kosmetyków, uroczyście ogłaszam, że zielone paczuszki lecą do:

 • Piękniejestżyć
 • Infinity Blog
 • BogusiaM
Dziewczyny, spieszcie z wysyłką danych aby zacząć masować się przed latem :). 

4 komentarze:

 1. Aaaaaa, ależ się cieszę :) No to teraz mam dodatkowego kopniaka do mobilizacji przed latem :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Gratuluję. Ja używałam i nie miałam żadnych efektów :(

  OdpowiedzUsuń
 3. Aaaa, super! Cieszę się niezmiernie :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Aaaaaaa - okrzyk radości!
  Też uważam, że tego typu kosmetyki są świetne, bo skoro i tak trzeba się czymś smarować by nawilżać to i można działać jeszcze na niedoskonałości - masując;)

  Już ślę maila:)

  OdpowiedzUsuń