środa, 10 września 2014

Wygraj cudowności dla swojego maleństwa od Bebe Jou!

Lada dzień pokażę Wam nasze stoisko kąpielowe i opowiem dlaczego jest dla mnie tak ważne i zostało wcześniej zaplanowane. Dziś natomiast mam dla Was konkurs w którym do wygrania są cudowności marki BEBE JOU. To najlepsze produkty do kąpieli i pielęgnacji dziecka. Wyprodukowane w Holandii z największą dbałością o bezpieczeństwo.

Przyszłe i obecne mamy, cioteczki, wszyscy! Zadanie jest proste i według mnie bardzo przyjemne a przynajmniej bardzo mi na tym zależało. Gdy organizuję tu konkursy dla mam, zależy mi by były kreatywne i dawały Wam pole do pokazania, czym to macierzyństwo dla Was jest/będzie. 

Oto zasady:

* Wpadajcie na profil 4Kids na FB dzięki czemu będziecie na bieżąco z nowinkami ze świata najmłodszych

* Serdecznie zapraszam Was do siebie 

* Na adres agata.kochanek@gmail.com wyślijcie pracę obrazująca pojęcie BLISKOŚĆ - zdjęcie, malunek, obraz - forma dowolna! Ważne by była to jedna oddana praca. Możecie opisać jej znaczenie, sens, nie mam nic przeciwko!

Wasze zgłoszenia przyjmuję od teraz do 17.09.2014 roku do godziny 23:59 i ani minutki dłużej :). Po obradach jury w skład którego wejdzie ma rodzina (z Kaziem, który ma już sporo do powiedzenia i całkiem duży wpływ na matkę!) i załoga sklepu, ogłoszę wyniki jak najszybciej, biorąc pod uwagę Waszą (i swoją) niecierpliwość :).

Przyznane zostaną trzy nagrody z serii Bobbi Bear: 

1. Nagroda główna - wanna ze stojakiem

2. Stopień

3. Nocnik

Czas start!


WYNIKI:

Kochani uczestnicy, ogromnie dziękuję za zaangażowanie i złożone prace!
Wieloma strasznie rozczuliliście całe Jury. Ciężko było wybrać trzy prace, uwierzcie mi - gdybym mogła, nagrodziłabym każdego uczestnika!
Postawiliśmy z ekipą 4Kids na różnorodność i nie przedłużając nagrody lecą do:

1. Wanienka leci do Pani Doroty - annatulipanna, autorki jedynego konkursowego filmiku

https://vimeo.com/105762114

2. Stopień poleci do Agaty Herbut, autorki poniższego zdjęcia


3. Nocniczek otrzymuje Sandra Budzińska, od niedawna żona, za chwilę mama, autorka zdjęcia:Dziewczyny, serdeczne gratulacje, proszę Was o wysłanie danych teleadresowych na mojego maila!


3 komentarze: