poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Clarins - specjalista od ulubieńców do ust.

O dwóch dzisiaj prezentowanych kosmetykach wspominałam już wielokrotnie. Tutaj o Instant Light Natural Lip Perfector, tu o Instant Light Lip Comfort Oil. Mam wrażanie, że każdy produkt do ust marki Clarins, który wejdzie na rynek, będzie tak samo udany. Złapałam się na tym, że niemalże w ciemno kupuję każdą nowość. Tak było w przypadku Instant Light Comfort Oil. Nie spróbowałam, nie powąchałam, nie zrobiłam nic oprócz zadania pytania ekspedientce czy ów olejek jest jeszcze dostępny. Był - ostatni. Olejek szturmem zdobywa serca kobiet. Jedne go kochają, inne nienawidzą - za to, że go nie mają (produkt jest na ten moment w większości perfumerii niedostępny). 
Mam wrażenie, że specjaliści marki Clarins jako jedni z nielicznych wiedzą co znaczy przynoszenie ustom ulgi i komfortu a także jak łączyć walory pielęgnacyjne z wizualnymi. Niby nie tak dużo a jednak...Naczytałam się już w swoim życiu obietnic producenta i nijak się one miały do rzeczywistości. Do dziś mam dwie kosmetyczki wypchane po brzegi pseudo-pielęgnacyjnymi hitami, które tylko pachniały i były ładnie opakowane. Zamiast pięciu takich nowości, wolę kupić sprawdzony i uwielbiany od dawna Instant Light Natural Lip Perfector lub Instant Smooth Crystal Lip Gel.


Wszystkie prezentowane dzisiaj kosmetyki do ust to idealne połączenie pielęgnacji z efektem. Odżywiają, pozostawiając usta bardzo naturalnymi i smacznymi. Nadają soczysty połysk - cudowny, kojarzący mi się z wakacjami i minimalnym makijażem efekt! 

Produkty do ust marki Clarins polecam z ręką na sercu. Jeśli macie okazję kupić osławiony olejek - nie wahajcie się ani chwili! Również dwa pozostałe kosmetyki Was nie zawiodą


Może znacie te produkty i macie wśród nich ulubieńca? Cenicie markę Clarins za produkty do ust? Jakie inne produkty polecacie? Myślę intensywnie o podkładzie...

6 komentarzy:

 1. Mam ochotę na olejek malinowy :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Mnie najbardziej ciekawi olejek. Uwielbiam oleje w pielęgnacji, więc wersja do stosowania na usta jest naprawdę kusząca :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Znam tylko Instant Light Natural Lip Perfector i uwielbiam, a na ten nowy olejek mam ochotę, ale w wersji malinowej :)

  OdpowiedzUsuń
 4. zaciekawił mnie bardzo ten olejek :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ten olejek jest na mojej liście do kupienia, ale czekam na promocję;P

  OdpowiedzUsuń
 6. Lip Perfector znam doskonale i ciągle do niego wracam :) Olejek na pewno sobie sprawię!

  OdpowiedzUsuń