poniedziałek, 11 maja 2015

This is a man's world...

Są takie detale, którym żadna matka się nie oprze. To może być kawałek różowego zająca, gwiazdki, paski, kropki albo porywające połączenia barw. Każda mama ma jakiegoś fizia i jestem absolutnie za tym by go mieć. Nie na krótko toniemy po łokcie w tym dziecięcym świecie i żeby nie zwariować, otaczajmy się rzeczami oprócz tego, że praktycznymi to także przyjemnymi dla oka. Miejmy swoje małe frajdy. Skoro i tak najczęściej rezygnujemy z rzeczy dla siebie kosztem pociech, niech będą one wyjątkowe. Dla mnie takimi unikatami są akcesoria Elodie Details. Gdy ujrzałam serię MOON BALOON, przepadłam. To dla mnie kwintesencja tego uroczego chłopięcego świata, którego od niedawna jestem częścią. 

Bardzo bogaty asortyment marki Elodie Details ma sklep Scandinavian Baby i to tam zazwyczaj kupuję takie cuda, zajrzyjcie koniecznie! Ja myślę teraz intensywnie o spacerówie Stockholm Stroller w wersji Golden Grey, to dopiero byłoby dopełnienie balonowej kolekcji <3. 
Znacie markę Elodie Details?

5 komentarzy:

  1. Wspaniały komplecik. Napis na smoczku uwiódł moje serducho :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Jaki kochany mały skarb :) Śliczny komplecik, faktycznie cieszy oko :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Wszystko wygląda pięknie, sama skusiłam się na tasiemkę w fajnym wzorze. Niestety zawód maksymalny. Klamra metalowa, twarda i ostra, zapina się i odpina bardzo ciężko - na pewno nie da rady tego zrobić jedną ręką. Gumowe kółeczko mało rozciągliwe, dostosowane chyba tylko do smoczków tej samej firmy. Pieniądze wyrzucone, sto razy wygodniej korzysta się ze zwykłego plastikowego łańcuszka... Szkoda bo design mają naprawdę śliczny.

    OdpowiedzUsuń