poniedziałek, 7 września 2015

Wrześniowe obchody urodzinowe.

Mogłabym opowiedzieć Wam o przepięknej nowej kolekcji OPI, o zmianach w mojej pielęgnacji, pokusić nowościami czy pokazać makeup. Dziś jest jednak czas na kadry urodzinowe. Fotki, które będą pamiątką na całe życie i które płynnie i bezboleśnie wprowadziły mnie w nowy tydzień. Ilekroć będę narzekać, pomarudzę na FB czy innym Instagramie, napiszę, że mnie coś boli, że zimno, że podkład się waży i widać moje pory, wrzućcie mi szybko linka do tego posta. 
Każdej z Was życzę takiego antidotum. Jestem wielką szczęściarą.Julia urodziny obchodzi 20 września (dokładnie o godzinie 12:09), cały wrzesień jest jednak dla nas jednym wielkim świętem! <3

4 komentarze:

 1. Jaki piękny minionkowy tort ♥

  OdpowiedzUsuń
 2. Pięknie! Cudowne jest to, że potrafisz powiedzieć: "Jestem szczęściarą." Życzę Ci aby to szczęście nie opuściło Was nigdy. Dookoła słyszę ciągłe narzekanie.....narzekanie kobiet, które mają to szczęście i mogą poświęcić się w 100% rodzinie....nie martwią się o pracę czy pieniądze....ale ciągle narzekają....na wszystko. Dobrze, że są kobiety, które potrafią docenić to co mają.

  OdpowiedzUsuń
 3. przesłodki tort !! i cudowne zdjęcia :)

  OdpowiedzUsuń
 4. nawet ten cudny tort, przy Was wygląda blado ;-)

  OdpowiedzUsuń