wtorek, 9 lutego 2016

Smashbox Photo Finish Primer Oil baza pod podkład.

Cera problematyczna i olejki? Nigdy w życiu? A jednak. Obecnie to właśnie produkty oleiste królują w mojej pielęgnacji. To nimi myję buzię i przygotowuję twarz do makijażu. Smashbox Photo Finish Primer Oil baza pod podkład to produkt, który przyznam się - nie gości w mej toaletce zbyt długo, już jednak wiem, że nie taki diabeł straszny...ba - całkiem pomocny!

Smashbox Photo Finish Primer Oil to szybko wchłaniająca się baza złożona z mieszanki 15 roślinnych olejków bogatych w lipidy, które natychmiastowo nawilżają skórę przywracając jej młodzieńczy blask.
Posiadaczki cery suchej będą jej pożądać, właścicielki cer problematycznych, mieszanych i tłustych obawiać. Szybko odgonię złe przeczucia. Primer Oil nie pozostawia tłustej warstwy na skórze, nie powoduje, że podkład jeździ po buzi przy nakładaniu, wręcz przeciwnie! Mam wrażanie, że baza pozwala dużo lepiej zakotwiczyć się podkładowi na buzi. Skóra po nałożeniu podkładu wygląda zdrowiej, jest promienna, nie ma efektu maski. Po kilku dniach stosowania nie zauważyłam efektu zapchania a jeśli jakiś produkt to powodował, niestety widziałam to natychmiast.  Obawiałam się też trwałości, myślałam, że być może podkład będzie szybciej spływał z mojej buzi, co w przypadku kiepskich produktów pod makijaż mi się niestety zdarzało. Nic z tych rzeczy. Olejek bardzo przyjemnie pachnie - to roślinna, zdrowa woń i używam go z naprawdę wielką przyjemnością. To moje wielkie odkrycie i jednocześnie jeszcze większe zaskoczenie. W końcu zniknął syndrom suchego nosa i czoła, który nie dawał mi spokoju i dokuczał przy nawet najpiękniej i najbardziej starannie wykonanym makijażu. Sucharki, biegnijcie do drogerii, tłuścioszki - tym bardziej apeluję - nie bójcie się! Pamiętajcie - strach ma tylko wielkie oczy!4 komentarze:

  1. Po nazwie myślałam że nie nadaje się do cery tłustej, a tu prosze

    OdpowiedzUsuń
  2. Zachwyciła mnie od pierwszego użycia :) Uwielbiam ją :)

    OdpowiedzUsuń