czwartek, 16 lutego 2017

RAU AHA Tonic - odświeżający tonik z łagodnymi kwasami owocowymi

Historia mojej relacji z tonikami jest bardzo burzliwa. Za czasów nastoletnich regularnie używałam tego specyfiku, później był moment, kiedy wmówiłam sobie, że ten kosmetyk jest zwyczajnie zbędny i jest wymysłem producentów, którzy chcę zarobić na naiwnych konsumentkach marzących o nieskazitelnej cerze. Wydawało mi się, że skoro używam płynu micelarnego to po co co tonik, przecież to prawie to samo. Całkiem długo żyłam z takim myśleniem. Aż doczekałam się momentu, kiedy różne mądre osoby zaczęły pisać książki i prowadzić blogi. Nastały czasy bardziej świadomej pielęgnacji. Całe szczęście! Dziś wiem, że tonik jest niezbędnym narzędziem po procesie oczyszczania skóry, pomocnym w utrzymaniu naturalnego płaszcza kwasowego skóry. Tonizowanie jest elementem zrównoważonej pielęgnacji skóry twarzy i powinno być przeprowadzane przed każdym zastosowaniem kremów odżywczych. Dzięki temu skóra będzie czysta, miała odpowiednią strukturę i będzie prawidłowo przygotowana.RAU AHA Tonic to odświeżający tonik z bardzo dobrze tolerowanymi przez skórę łagodnymi kwasami owocowymi. Dzięki delikatnym kwasom alfahydroksylowym (AHA) utrzymuje naturalny płaszcz kwasowy skóry i sprzyja naturalnemu jej złuszczaniu ułatwiając tym samym penetrację substancji czynnych do skóry. Sorbitol odżywia i nawilża zaś dzięki zawartości białej herbaty zwalczane są pierwsze zmarszczki.Ponieważ zrozumiałam istotę toniku i zbadałam jak namacalne rezultaty ma jego stosowanie, staram się wybierać produkty bardzo dobre jakościowo i bacznie obserwować ich działanie. Na markę RAU natrafiłam w idealnym momencie. Spośród oferty wybrałam tonik z lekkimi kwasami, ponieważ zależało mi na tonizowaniu, delikatnym złuszczeniu i przede wszystkim dobrym przygotowaniu skóry pod działanie kremu. Jestem z niego bardzo zadowolona. Ponieważ jest zima, używam go codziennie, wieczorami choć zdarza się także rano. Bardzo ładnie napina (nie ściąga!), rozjaśnia i nawilża skórę, nie odczułam żadnego dyskomfortu podczas jego używania. Mogą go używać posiadaczki wszystkich rodzajów skóry, także delikatnej i wrażliwej. 
Nie chcę zapeszać, ale pierwszy raz czuję, że moja skóra jest w dobrej kondycji a ja potrafię świadomie kontrolować jej stan. To zupełnie inny level jak za czasów kiedy nakładałam na buzię wszystko co się dało, byle było lepiej. I lepiej wcale nie było, niestety. Grunt to wiedzieć jaka jest kolejność używania produktów i dobrze je pod siebie dobrać. Jeśli chcecie, opiszę to całościowo w osobnym wpisie. Niedługo spodziewajcie się też kilku zdań na temat kremowej pianki oczyszczającej o orzeźwiającym zapachu pomarańczy z rodziny RAU <3. 


2 komentarze:

 1. Ми повинні розглядати безліч проблем зі здоров'ям, а також з цільного зерна забезпечують ліки від хвороби можна лікувати за допомогою ліків.

  Obat Epilepsi

  Obat Jantung Bocor Anak

  Obat Lipoma

  Obat Gerd

  OdpowiedzUsuń
 2. Warto wspomóc organizm przez picie zdrowej wody, wody która zwalcza negatywne działanie wolnych rodników na skórę czyli spowalniającej proces starzenia się organizmu a w tym skóry...Taką wodę dostarcza domowy filtr redox fitaqua - jest to taka woda lecznicza, która dba od środka organizmu o zachowanie dobrej kondycji organizmu.

  OdpowiedzUsuń