piątek, 26 maja 2017

Happy Mother's Day!

Dziś wiele z Was napisze na swoich blogach czy IG piękne, szczere litery z okazji Dnia Mamy. Nie będę nawet próbowała z nimi konkurować dodając długie akapity. Ciężko ująć słowami czym jest dla nas macierzyństwo, oddać w pełni jego znaczenie. 

Ja często bywam zmęczona, sfrustrowana gdy nie mogę poradzić sobie z pewnymi zachowaniami dzieciaków. Biegam po domu z wypiekami na polikach, robiąc wszystko. Na szybko obcinam paznokcie Kaziowi by nie podrapał kolegów w żłobku, misternie plotę warkocz Julce, bo dziś, właśnie dziś tak bardzo chce go mieć na głowie. Pierdoła do pierdoły i wydaje mi się, że mam na głowie cały świat. Ale kim byłabym, gdyby nie Mamą? No kim? Może obejrzałabym więcej seriali, przespała więcej godzin, lico byłoby bardziej świeże, powieki wypoczęte. Nie biegałabym wiecznie w boyfriendach i kikucie na czubku głowy, nie męczyły by mnie wyrzuty sumienia, że znów wyszłam do ludzi bez makijażu. Może mogłabym wydać większą część wypłaty na kolejne buty i torebki. No i co z tego? Bycie mamą dało mi o wiele więcej niż straciłam. Otrzymałam ogrom siły, odwagi, poznałam siebie dużo lepiej niż przez wszystkie poprzednie lata. Wiem czego chce i na czym mi w życiu zależy. Mam dwa największe motywatory pod słońcem. Także pewnie, śnię nocami o beztroskich tańcach z drinkiem do godzin porannych, ale budzę się z tego snu i dobrze mi tu gdzie jestem. Po imprezie jest kac i dwie doby wyjęte z życia, ze snu o imprezie porywają mnie moje dzieci i smażymy razem pancakes na śniadanie. Kocham bycie mamą i nie wyobrażam sobie nią nie być. Dziś jest nasz dzień, Mamy! Spędźcie go najpiękniej jak potraficie! <3

Naszyjnik (klik)  pochodzi z bardzo niepozornego sklepu Happiness Boutique w którym jakiś czas temu zrobiłam sobie spontaniczny upominek. Więcej naszyjników - TU (klik) 

Jeśli macie ochotę, na hasło agathalover otrzymacie 10% zniżki za zamówienia powyżej 19 EUR. Kod obowiązywać będzie do 26.06.2017 r.

1 komentarz: