wtorek, 10 października 2017

Festiwal Kosmetyków Natralnych w HEBE! Co kupić?

W ostatnim czasie na blogu pojawiło się wiele marek i kosmetyków naturalnych. Mając wybór, faktycznie bardzo często po takie sięgam. Nie są dostępne w każdej drogerii, nad czym ubolewam, bo podczas szybkich zakupów trafiają do mojego kosza produkty bardzo przypadkowe, ale dzieje się w tej materii coraz lepiej. 15 września, w drogeriach Hebe ruszył Festiwal Kosmetyków Naturalnych. Jak na razie uzupełniłam braki ulubionych produktów, wybiorę się jednak na pewno na drugą turę zakupów.


Co kryje się pod hasłem Festiwal Kosmetyków Naturalnych? Aż 480 produktów naturalnych dostępnych jest w niższych, bardziej atrakcyjnych cenach. Niektóre kosmetyki są tańsze prawie o połowę. Wśród marek, których produkty będzie można nabyć w trakcie Festiwalu w Hebe znalazły się m.in.: Yope, White Agafia, Ava, Orientana, ECO U, Nature’s Garden, Cosnature, Ma Provence, Natura Siberica, Organic Shop, Naturaverde, Orientana, Vianek czy Nacomi.  Promocja trwa do 15 listopada.Po pełną ofertę oraz szczegóły konkursów (niektóre marki przygotowały jeszcze kilka niespodzianek) można znaleźć w dedykowanej Festiwalowi ulotce, dostępnej w drogeriach oraz na stronie www.hebe.pl. 


Zamierzacie zrobić zakupu w Hebe podczas Festiwalu? Może coś polecicie? Ja bardzo chcę wypróbować markę Nacomi, Cosnature, chętnie kupię też coś pod szyldem Vianek.
 

1 komentarz:

  1. Polecam z czystym sercem markę Nacomi! Bardz lubię ich odżywki i olejki do włosów, peelingi do ciała i masełka do ust. Ostatnio też kupiłam mus do ciała o zapachu ciastek czekoladowych- genialny!
    zapraszam również do siebie- https://buszujwkuchni.com/

    OdpowiedzUsuń