sobota, 3 lutego 2018

BLACK IS ALWAYS A GOOD IDEA

Pozwólcie, że po ponad miesięcznej przerwie powrócę z konkretami, nie zanudzając Was opowieściami o tym, jak pechowy i chorowity dla całej mojej rodziny był styczeń. To był jeden wielki wirusowy maraton, przeplatany mocniejszymi akcentami, tak, by się czasem nie znudzić. Do konkretów - zimą moja paznokcie są czarne...czarne albo...czarne :). Tak lubię i już. Nawet klasyczna czerwień i ukochany szary stoją w kolejce za nieśmiertelną czernią. W ostatnim czasie w moje ręce wpadła całkowicie nowa dla mnie marka lakierów hybrydowych - NOX Nails. Jaki kolor? Oczywiście czarny - Czarna Perła. Wypróbowałam także bazę i top, choć w porównaniu do samego koloru - z tymi dwoma musiałam nauczyć się pracować. O ile baza nie była kłopotliwa to top trochę ściągał kolor i dopiero za którymś razem udało mi się pomalować paznokcie tak by kolor pokrywał paznokieć po same końce. Kolor to natomiast bajka - lakier nie za gęsty, nie za rzadki, ładnie kryje płytkę, choć w przypadku czerni są to cienkie trzy warstwy (lub ewentualnie 2 grubsze). Marka nie ma szalenie wielkiego wyboru kolorów, jednak odcienie klasyczne są wszystkie i myślę, że i tak każdy znajdzie coś dla siebie, zajrzyjcie koniecznie! Plus także za bardzo przyjazną cenę. Znacie NOX Nails? 2 komentarze:

 1. Hokona he mema o te whenua mo te hoko, mo te kore utu ranei, me whakapiri atu ki te rangatira o te pae, me whakapiri ki te rangatira o te pae ZOKRA ZAHRA HERBAL

  Ladyfem

  Khasiat Ladyfem

  Khasiat Dan Manfaat Ladyfem

  Khasiat Dan Kandungan Ladyfem

  OdpowiedzUsuń
 2. W sumie od czasów szkoły podstawowej nie miałam czerni na swoich paznokciach. Ale chyba czas to zmienić. Muszę tej przyjrzeć się bliżej tej firmie, bo poszukuję na ten moment base i top, który nie będzie sprawiał, że moje paznokcie są po noszeniu hybryd jak kartka papieru. :)

  OdpowiedzUsuń